Адвокатське об'єднання "A.D.HOC"

A.D.HOC - надає повний комплекс юридичних послуг на українському ринку і є одним з провідних адвокатських об'єднань.

Адвокатське об'єднання складається з партнерів, адвокатів, помічників адвокатів та юристів високого рівня з багатим практичним досвідом.

Досконале знання законодавства, глибоке розуміння бізнес - середовища, бездоганна професійна репутація, дотримання високих міжнародних стандартів ведення юридичної практики дозволили нам досягти визнання серед колег та лояльності наших клієнтів.

Довірчі відносини з клієнтом, конфіденційність, професіоналізм і постійний пошук інноваційних юридичних інструментів і технологій, нестандартних шляхів вирішення завдань - визначають нашу високу ефективність у співпраці з клієнтами, дозволяють виправдовувати їх очікування по знаходженню відповідей на їх правові та економічні питання і досягати запланованих результатів співпраці.

Інтереси клієнта - наша основна турбота! А успіх клієнта - це і наш успіх! Нашої якісною особливістю, яка виділяють нас із загальної маси юридичних компаній, є реальна, ефективна, якісна і своєчасна практика у вирішенні нагальних проблем бізнесу.

Ідея освоїти нові напрямки і стати в них першими прийшла після того, як став активно розвиватися інтернет, сфера IT,сільське господарство і на противагу ніби-б ми побачили падіння банківської системи країни.

Паралельно з цим розвитком в мережі Інтернет все частіше виявлялися випадки, пов'язані з порушенням прав і законних інтересів юридичних і фізичних осіб, зокрема, поширення недостовірної інформації, порушення прав інтелектуальної власності, незаконної діяльності Інтернет-сайтів, доменні спори і т.д.

Такі дії оцінювалися заявниками, як злочинні, підлягають ретельному розслідуванню та притягнення винних осіб саме до кримінальної відповідальності, що, з точки зору правової кваліфікації, найчастіше, невірно. Тому ми вирішили розвивати в нашій країні інформаційне та інтернет право, викорінювати правовий нігілізм в сфері високих технологій, застосовувати отриманий досвід і допомагати організаціям і громадянам вирішити виниклі труднощі правильно і в мінімально короткий термін.

Говорячи про неможливість вирішити ту чи іншу задачу в сфері високих технологій, авторського права, мережі Інтернет, юристи та державні службовці нерідко посилаються на недосконалість українського законодавства. На наш же погляд, прогалини права в зазначених сферах це, скоріше, перевага.

У нашому розпорядженні є експертні групи і профільні юристи, необхідні для успішного ведення бізнесу і супроводу суперечок в сфері інформаційних технологій та пов'язаних з глобальною мережею Інтернет. Клієнтами компанії є провідні компанії в сфері IT, сільського господарства, фінансового сектора, будівельні компанії, нафтові і газові трейдери, спортсмени, кінозірки та політики світового масштабу. Але, ми не зупиняємося на досягнутому, прагнемо до вдосконалення, постійного розвитку та розширенню спектру наших послуг.

Ми раді можливості представити «ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ», отримуючи які, бізнесмени і великі бізнес холдинги зможуть, не обертаючись і не зупиняючись, рухатися до досягнення своїх цілей, маючи всі необхідні інструменти для управління бізнесом, залучення клієнтів та інвесторів, здійснення успішних угод. Ви отримаєте не просто майданчик для роботи або аутсорсингової компанії, а реального бізнес-партнера, який буде готовий ділити з Вами ризики і досягнення.