Новини

 • Допит із пристрастю: навіщо банки хочуть так багато знати про клієнтів

  Із вересня поточного року Національний Банк України посилив процедуру верифікації фінансових розрахунків з боку банків (фінансового моніторингу). Зміна вимог відбулася згідно з постановою НБУ №42. Відтепер фінансові установи мають право вимагати від клієнта документи, які б підтверджували легальне походження його коштів. Отже, деяким клієнтам банків, чиї операції здаються підозрілими, телефонують представники банківських установ чи навіть фіскальна служба із запитанням: «Чи можете ви підтвердити джерело доходів?».

  Читати далі
 • На що потрібно звертати увагу при купівлі квартири на первинному ринку

  Враховуючи значне зростання останнім часом пропозицій житла у новобудовах від забудовників та низку переваг перед вторинним ринком, основними з яких є: значно нижча ціна, можливість придбання у розстрочку, широкий вибір сучасних планувань, абсолютно нові комунікації тощо, все більше українців надають перевагу саме первинному ринку житла.

  Однак, зазначені переваги компенсуються наявністю значних ризиків потрапити у пастку до недобросовісного забудовника та ніколи не побачити ані своєї новозбудованої квартири, ані сплачених за неї значних коштів, адже жодна із існуючих натепер схем придбання квартири в новобудові не гарантує інвестору 100% захист від можливих недобросовісних дій забудовника.

  Читати далі
 • Адвокатське об’єднання «А.Д.ХОК» розпочало співпрацю з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

  Адвокатське об’єднання «А.Д.ХОК» ввійшло до списку 54-х юридичних компаній України, які мають право надавати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб юридичні послуги з представництва інтересів та захисту прав неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, в судах України.

  Читати далі
 • Як не стати жертвою квартирних аферистів?

  Сфера нерухомості завжди була і залишається однією з найбільш витратних для покупців, що, безсумнівно, привертає до неї особливу увагу любителів легкої наживи. У свою чергу, фантазія професійних аферистів воістину невичерпна, а способи обману постійно вдосконалюються.

  Сприяє широкому поширенню випадків афер з житлом і низька правова культура звичайних громадян нашої країни, які і є в першу чергу потенційними жертвами аферистів.

  Читати далі
 • Купівля товару в інтернет магазині, на що потрібно звернути увагу

  Електронна комерція останнім часом набула особливої популярності, що зумовлено швидкістю придбання товару через мережу Інтернет, значно нижчою ціною (як правило, але не завжди) і територіальною незалежністю пунктів продажу. Про особливості й умови електронної комерції та основні застереження для покупців товарів в інтернет-магазинах Журналу «Аудитор України» розповів партнер Адвокатського об’єднання «А.Д.ХОК» Ярослав Добровольський.

  Читати далі