Контакти


+38 (067) 512 79 79

Ярослав Добровольський

Партнер


Практики

Банківське і фінансове право

Біографія

Основні сфери практики та професійний досвід: цивільне та господарське право, корпоративне право, банківське право, договірне право, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у судах, у тому числі господарських, цивільних, адміністративних судах усіх інстанцій.

Юридичною практикою займається з 2009 року.

В 2016 році вступив до Асоціації правників України.

Здійснює повний супровід щодо підготовки договорів про надання банківської послуг, представляє інтереси клієнтів у спорах, що виникають у зв’язку з неналежним виконанням (порушенням) сторонами взятих на себе зобов’язань, бере участь у переговорах з банками та фінансовими установами по питанням списання кредиторської заборгованості, зміна схеми кредитування.

Ярослав є постійним автором публікацій у провідних виданнях з питань іпотечного (заставного) кредитування, інтелектуальної власності.

Ярослав має практичний досвід представництва інтересів юридичних та фізичних осіб у судах, зокрема представляв інтереси державного банку АБ «Укргазбанк», Акціонерної компанії «КИЇВЕНЕРГО», групи компаній Бритиш Моторс Україна, Корпорація Феномен.

Освіта

2006 - 2011 - юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, диплом магістра права 

2011 - Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова, кафедра теорії та історії держави та права (аспірант).

 

Володіння мовами

Українська, Російська, Англійська