КАРАНТИННИЙ СЕРТИФІКАТ

Для переміщення територією України рослин, продуктів рослинного походження та будь-яких інших об’єктів чи матеріалів, здатних переносити чи поширювати шкідливі організми, зокрема у випадках їх вивезення з карантинної зони чи переміщення імпортованих об’єктів після їх зберігання, перепакування, поділу на частини, змішування з іншими вантажами, суб’єкту господарювання необхідно отримати карантинний сертифікат.

Відповідно до Закону України «Про карантин рослин» карантинний сертифікат – це документ, який видається територіальними органами Держпродспоживслужби та засвідчує фітосанітарний стан об’єктів регулювання, що вивозяться та/або ввозяться у карантинну зону чи транспортуються територією України.

Обов’язково карантинний сертифікат необхідно отримувати для переміщення територією України об’єктів регулювання, включених до Переліку об’єктів регулювання для цілей контролю за переміщенням територією України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 705.

Процедура оформлення карантинного сертифікату детально врегульована ст. 29 Закону України «Про карантин рослин» та п.п. 23-27 Порядку проведення огляду, обстеження, аналізу, знезараження та інспектування (оформлення фітосанітарного та карантинного сертифікатів) об’єктів регулювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 705.

 

Звернувшись до спеціалістів Адвокатського об’єднання «А.Д.ХОК», Ви отримаєте:

- детальну консультацію з питання отримання карантинного сертифікату

- підготовлену та подану компетентному органу у відповідності з вимогами діючого законодавства заяву на оформлення карантинного сертифікату та квитанцію про оплату адміністративного збору

- супроводження проведення територіальним органом Держпродспоживслужби фітосанітарних процедур

- підготовлене та подане компетентному органу у відповідності з вимогами діючого законодавства повідомлення про початок завантаження транспортного засобу

- за необхідності – оскарження рішення про відмову у видачі карантинного сертифікату чи про його анулювання

- як результат – отримання карантинного сертифікату не пізніше 24 годин після завершення завантаження транспортного засобу

Документи для отримання карантинного сертифікату:

- заява на оформлення карантинного сертифікату (додаток 6 до Порядку)

- квитанція про сплату адміністративного збору в розмірі 38,80 грн (Додаток 1 до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641)

- довіреність на представництво інтересів замовника

Строк отримання карантинного сертифікату:

- від 14 календарних днів (за домовленістю строк може бути прискорений)

Вартість послуги отримання карантинного сертифікату:

- від 3 000,00 грн