СЕРТИФІКАТ ЗДОРОВ'Я

Суб’єкти господарювання, які мають намір експортувати з України продукти харчування нетваринного походження для споживання людиною (наприклад, кондитерські вироби, олія, спеції та прянощі, мука, консервовані фрукти та овочі, сік, чай, кава смажена, какао-порошок, вироби з макаронного тіста, дієтичні добавки, варення, джеми, соуси, гірчиця, вода мінеральна, напої, пиво, вина тощо), за наявності відповідних вимог законодавства країни призначення, мають право отримати в Держпродспоживслужбі сертифікат здоров’я на дану продукцію.

Сертифікати здоров’я оформлюються та видаються на вимогу операторів ринку виключно на харчові продукти, що відповідно до ст. 26 Закону України «Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» вироблені на затверджених в установленому порядку експортних потужностях.

Зазначені сертифікати видаються англійською мовою та засвідчується підписом державного інспектора територіального органу Держпродспоживслужби, на яких покладено функції із здійснення державного контролю в сфері безпечності харчових продуктів, печаткою цього органу і містять повне прізвище, ім’я, по-батькові посадової особи, яка його підписала.

Перелік державних інспекторів, уповноважених оформляти сертифікат здоров’я оприлюднюється на веб-сайті Держпродспоживслужби України.

 

Звернувшись до спеціалістів Адвокатського об’єднання «А.Д.ХОК», Ви отримаєте:

- детальну консультацію з питання отримання сертифікату здоров’я

- підготовлену та подану компетентному органу у відповідності з вимогами діючого законодавства заяву про отримання сертифікату здоров’я та необхідний пакет документів

- супроводження проведення територіальним органом Держпродспоживслужби лабораторних досліджень (випробувань)

- за необхідності – оскарження рішення про відмову у видачі сертифікату здоров’я

- як результат – отримання сертифікату здоров’я не пізніше 10 робочих днів після подання документів

Перелік документів для отримання сертифікату здоров’я:

- заява про отримання сертифікату здоров’я

- інформаційна довідка суб’єкта звернення з необхідними даними для заповнення сертифікату здоров’я

- результати лабораторних досліджень (випробувань), які проводяться на вимогу країни призначення або заяви оператора ринку

- довіреність на представництво інтересів замовника

Строк отримання сертифікату здоров’я:

- від 10 робочих днів (за домовленістю строк може бути прискорений)

Вартість послуги отримання сертифікату здоров’я:

- від 3 000,00 грн